Fantazi İç Çamaşırları

Sıla Gençoğlu Hakkında

06/01/15 Moda Haberleri0
sıla gençoğlu hakkında

Sıla Gençoğlu hakkında merak ettiklerimizi kendisine sorduk. Röportajın detayları da burada… Soru: Ünlü biri olduğunuz için özgürlüğünüzün kısıtlandığını düşünüyor musunuz, hakkınızda yalan yanlış haberler çıktığında bununla nasıl baş ediyorsunuz? Sıla Gençoğlu: ilk başlarda üzülüyordum. “Neden” diyordum. Artık umursamıyorum. Ben doğrusunu bildikten sonra ne önemi var? Soru: Kaç dövmeniz var? Sıla Gençoğlu: Sayalım. Sırtımda, boynumda, elimde, ayağımda.

Sıla Gençoğlu Hakkında Merak Edilenler

Bence az. Soru: İlk kazandığınız parayla ne yapmıştınız? Sıla Gençoğlu: Aileme hediye almıştım. Soru: Tutumlu musunuz yoksa geleni harcayanlardan mı? Sıla Gençoğlu: Savruk görünen hesabını bilenlerdenim. Tutumlu denemez ama benim gibilere. Soru: En çok ne satın alırsınız? Sıla Gençoğlu: Ayakkabı. Soru: Hayattaki en büyük korkunuz nedir? Sıla Gençoğlu: Erken ayrılıklar. Soru: Erkeklerin yanı sıra kadın hayranlarınızın sayısı da hayli fazla. Sizi çok seviyorlar. Bunu neye bağlıyorsunuz? Sıla Gençoğlu: Aşağı yukarı hepimizin başına zaman farklılıklarıyla aynı şeyler geliyor. Bazısı dillendiremiyor, bazısı en yakınındakiyle yahut en yakınındakilerle paylaşabiliyor.

Sıla Gençoğlu Hakkında Merak Ettikleriniz

Küt küt konuşacak, canı yandığında “Yandım Allah” diye bağıracak, sevincini, neşesini gümbür gümbür ortaya atacak. O deli benim işte. Gerçi ben de yazarak bağırabilenlerdenim, yoksa ketumumdur. Zaman tünelinde örnekleri çok. Benim de fikriyle zıkriyle peşinden koştuğum kadınlar ve erkekler var. Benim yerime susmayan. Yalnızlığımı azaltan, “Bak bu da benden” dedirten. Sözcü olma hali. İnsan söyleyemediklerini söyleyenleri sever. Sıla Gençoğlu hakkında merak ettiklerimizi sorduğumuz bu röportajımızda, bize samimi yanıtlar verdiği için ona teşekkür ediyoruz.


Sen de Yorum Yaz!

Site İçi Arama

Ürün Yorumları

  Mart 2019
  Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
  « Eyl    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031