Fantazi İç Çamaşırları

Paketleme ve Gizlilik

gizli gönderiDeğerli müşterilerimiz; fantazi iç çamaşırları adresinden sipariş verdiğiniz her ürün için gizli paketleme yöntemleri uygulamaktayız. Müşterilerimizin gizlilik konusundaki hassasiyeti, bizlerinde birçok yöntemler ve çözümler geliştirmemize yardımcı olmuştur. Fantazi iç çamaşırları.net den vermiş olduğunuz her ürün size gizli paketler içerisinde, içeriği belli olmayacak şekilde teslim edilir. Müşteri ve ürün gizliliği adına almış olduğumuz önlemler sırası ile şunlardır.

Gizli Gönderi

* Siparişleriniz İZMİR DIŞINDA ise size Ups ve Ptt kargo firması ile teslim edilmektedir.

* Kargo firmaları ile yaptığımız, özel anlaşma gereği kargo paketlerinin içerisindeki ürün hakkında hiçbir bilgiye sahip değildirler. Sadece ürünü size teslim etmek üzere, firmamızdan teslim alırlar.

* Siparişiniz kargo kolisine veya kargo poşetine konmadan önce, ayrı bir hediye paketi şeklinde paketlenir. Bu işlemden sonra kargo firmasının kolisine veya dosya poşetinin içerisine konarak tekrar paketlenir. Bunu kargo firması ile yaptığımız anlaşma ile desteklemekteyiz. Kargo yetkilisi bizden gizli paket içerisinde teslim aldığı ürünü, hediyelik eşya olarak teslim almaktadır.

* Siparişlerinizin paketlenme işlemi bittikten sonra, üzerine hediyelik eşya ibaresi olan bir sticker (Etiket) yapıştırılmaktadır. Siparişlerinizin içeriği firmamız ve sizin arasında kalır. Yaptığımız özel anlaşma gereği kargo firması dâhil 3. kişilerin, ürünün içeriği hakkında hiçbir bilgisi olmaz.

* Siparişleriniz, firmamızdan sadece size teslim edilmek üzere kargoya verilir. Kargo sizin belirttiğiniz isimlerin dışarısında hiç kimseye teslim edilmez. Kargo firması ile yaptığımız anlaşma gereği, kimlik kontrolü yapılmadan hiçbir ürün teslim edilmez. Bu kimlik kontrolü uygulamamız ile sipariş verdiğiniz ürünün sizin belirlediğiniz kişilerin haricinde başka hiçbir kimsenin teslim alamamasını sağlıyoruz.

Gizli Gönderim

* Siparişleriniz İZMİR İÇİNDE ise siparişleriniz, size hediye paketi olarak hazırlanmış ve daha sonra tekrardan kargo kolisinin içerisine konarak ikinci bir paketleme işleminden geçirilir. Kurye görevlisi size gelen paketin içeriğini hediyelik eşya olarak bilmektedir. İlk başta da belirttiğimiz gibi siparişiniz sadece sizin ve bizim tarafımızdan bilinmektedir. Kurye ve Kargo yetkilileri dâhil, paketinizin içeriği hakkında hiçbir bilgiye sahip olmamaktır.

gizli kargoPaketleme ve Gizlilik Konusunda Önemli Başlıklar:

* Siparişleriniz tamamen gizli paketler içerisine, içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir!

* Kargo ve kurye yetkilileri, paketlerin içeriği hakkında hiçbir bilgiye sahip olmaz!

* Kargo ve kurye paketlerinin üzerinde, HEDİYELİK EŞYA yazar!

Site İçi Arama

Ürün Yorumları

  Şubat 2019
  Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
  « Eyl    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728