Fantazi İç Çamaşırları

Özlem Yıldız Hakkında

13/01/15 Moda Haberleri0
özlem yıldız hakkında

Özlem Yıldız hakkında merak ettiklerinizi sorduğumuz bu keyifli röportajı sizler için derledik. Soru: Peki bize Özlem Yıldız’ı anlatabilir misin, bu günlere nasıl geldin? Özlem Yıldız: Aslında çok içine kapanık, kendi halinde, kendi duygularını kendi içinde yaşayan, sinirlense üzülse bile karşısındakine mümkün olduğunca belli etmemeye çalışan bir insanım. Ama bu kimi zaman avantaj kimi zaman da dezavantaj oldu bana.

Özlem Yıldız Hakkında Bilmedikleriniz

Kendi içimde yaşadığım için, benim duygularım herkesinkinden daha yoğun biliyor musunuz. Yani aslında birine sinirlensem, hemen o anda tepki vermiyorum, içime atıyorum. Aslında o sinirliliğimi o anda etrafımdaki kişilerle paylaşsam ya da beni sinirlendirenlere bağırıp çağırsam, orada bitip gidecek, belki çok rahatlayacağım. Ama asla böyle olmuyor ve ben fazlasıyla yıpranıyorum. O yüzden de zaman zaman bir an geliyor ki hiçbir şey yokken boğulup ağlıyorum. Böyle dönemlerimi hiç sevmiyorum ama yapacak bir şey yok. Kimseleri değil ama kendimi gereğinden fazla üzüyorum. Boş verelim bu tarafımı hiç değişmem ben.

Özlem Yıldız Hakkında Merak Edilenler

Gelelim bu günlere gelişime. Bugünlere gelmemde şansın rolü çok fazla açıkçası. Bu anlamda kendimi tanımlamam gerekirse şöyle anlatabilirim; Ben bazı insanlar gibi mutlaka, ne olursa olsun şu benim hedefim, mutlaka şuralara geleceğim, herkesi ezeceğim, en güçlü benim, en başarılı ben olacağım, gibi ideallerim hiçbir zaman olmadı. Her zaman yaptığım işin iyisini yapmak için uğraştım ama yok Ayşe’yi geçiyim, Fatma’yı geçiyim gibi hırslarım hiçbir zaman olmadı. Ama Allah her zaman, benim gönlüme göre verdi. Çok şükür. Özlem Yıldız hakkında merak ettikleriniz sorduğumuz bu keyifli röportaj için Özlem Yıldız’a teşekkür ediyoruz.


Sen de Yorum Yaz!

Site İçi Arama

Ürün Yorumları

  Mart 2019
  Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
  « Eyl    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031